Handtekeningenactie pensioenaftopping ggz
Plaats een reactieDe LAD en de FMS zijn een handtekeningenactie begonnen voor medewerkers in de ggz die compensatie willen zien voor de pensioenaftopping. Meer dan driehonderd mensen vulden de onlinehandtekeningenlijst sinds woensdagochtend in.
De LAD en de FMS vinden het onacceptabel dat GGZ Nederland vasthoudt aan het standpunt dat er geen ruimte is om te onderhandelen over compensatie van de pensioenaftopping. De artsenverenigingen vinden het onzin dat er geen financiële ruimte voor zou zijn. Volgens hen is er met de compensatie naar schatting maximaal 4 miljoen euro gemoeid: 0,05 procent van de totale omzet in de ggz.
Het is de tweede keer dat LAD en FMS een handtekeningenactie houden voor de compensatie van de pensioenaftopping. In oktober was er een actie voor medisch specialisten in ziekenhuizen.
Simone Paauw
@spaauw
FMS: Online handtekeningenactie ggz
Lees ook:
-
Simone Paauw
Simone Paauw interviewt het liefst de ‘gewone arts’ met een bijzonder verhaal. Ze heeft aandacht voor diversiteit en inclusie in de breedte, discriminatie en grensoverschrijdend gedrag (op de werkvloer) en de positie van vluchtelingen en vluchteling-artsen. (Gezondheids)recht en medisch tuchtrecht hebben haar bijzondere interesse.
- Er zijn nog geen reacties