Dagelijks opinie, nieuws en achtergronden

Inloggen
naar overzicht
15 maart 2017 2 minuten leestijd
Gezien

Koorts en diarree bij adenocarcinoom

1 reactie

Een 71-jarige man is bekend met een adenocarcinoom van de maag waarvoor hij tien dagen geleden de derde neoadjuvante kuur cisplatine, epirubicine en capecitabine heeft gekregen. Hij wordt opgenomen of de afdeling Oncologie vanwege neutropene koorts met niet-bloedige diarree.

VERDER LEZEN?

U heeft gratis en volledig toegang als

  • Lid van een wetenschappelijke vereniging
  • Lid van De Geneeskundestudent
  • Abonnee
inloggen

Lid of abonnee maar nog geen inloggegevens?

registreren

Geen lid? Bekijk de abonnementen!

abonneren

    print dit artikel
    dit artikel delen

    Casus insturen

    Heeft u een interessante casus die u aan uw collega-artsen wilt tonen? Stuur hem in en ontvang het boek Canon van de geneeskunde in Nederland.

    lees meer