Dagelijks opinie, nieuws en achtergronden

Inloggen

Adverteren en vacatures plaatsen


Wilt u adverteren in Medisch Contact (print), Arts in Spe (print), op de websites medischcontact.nl of artsinspe.nl, in de digitale nieuwsbrieven van Medisch Contact en Arts in Spe of in een van de andere uitingen van Medisch Contact? Of wilt u een vacature plaatsen? U kunt zich wenden tot:

Cross Media Nederland
Nieuwe Haven 133
3116 AC Schiedam
010 742 10 20

Farmacie en Medische Industrie

Arlan van der Velden (arlan@crossmedianederland.com)

Miletson de Freitas (miletson@crossmedianederland.com)

Bart de Wilde (bart@crossmedianederland.com)

Bouke Drost (bouke@crossmedianederland.com)

Recruitment

Judith Goudzwaard (judith@crossmedianederland.com of t. 010 742 19 40)

Vacatures

Vacatures kunnen direct online geplaatst op www.medischcontactbanen.nl of www.artsinspebanen.nl, onderdeel van gezondheidszorgbanen.nl. Voor plaatsen van vacatures in Medisch Contact (tijdschrift) of Arts in Spe (tijdschrift) kunt u contact opnemen met Judith Goudzwaard (judith@crossmedianederland.com).

Agenda

U kunt symposiums, cursussen en andere evenementen voor de agenda aanmelden. Lees hier meer

Miletson de Freitas (miletson@crossmedianederland.com)

Coördinatie advertentiemateriaal

Linsey Tulp (linsey@crossmedianederland.com)

    *Advertenties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd.


    LAAT EEN BERICHT ACHTER

    project.general_error_message

    Cookies op Medisch Contact

    Medisch Contact vraagt u om cookies te accepteren voor optimale werking van de site, kwaliteitsverbetering door geanonimiseerde analyse van het gebruik van de site en het tonen van relevante advertenties, video’s en andere multimediale inhoud. Meer informatie vindt u in onze privacy- en cookieverklaring.