Kunst tegen depressie voor de ‘blauwste maandag’
Plaats een reactie
In De Hallen in Amsterdam-West is ruimte gemaakt voor kunst, mode en meer om het taboe rond mentale gezondheid te doorbreken en mensen aan te moedigen ‘het goede gesprek’ aan te gaan. Organisatie The Bluest Monday richt zich dit jaar met nadruk op jongeren, van wie een aanzienlijk deel last heeft van prestatiedruk, onzekerheid, stress en depressieve gevoelens.
Cultuurwethouder Touria Meliani opent het evenement op 13 januari. Dan zijn er ook optredens van Fashion Against Depression van House of Denim en dichter Jesse Laport. The Bluest Monday is een initiatief van Beeldend Gesproken, een galerij en kunstuitleen voor kunstenaars met een psychiatrische achtergrond.
The Bluest Monday, De Hallen, 13 t/m 21 januari
Bekijk ook-
Marieke van Twillert
Marieke van Twillert is sinds eind 2015 journalist bij Medisch Contact. Arbeidsmarkt en internationale gezondheidszorg hebben haar speciale aandacht, maar ze volgt ook het levenseindedebat, medische technologie en internationale gezondheid. Marieke is een van de presentatoren van MC de Podcast en schrijft geregeld een bijdrage voor de rubriek Media en Cultuur.
- Er zijn nog geen reacties